Памятники з граніту, мармуру м. Надвірна

Замовити пам’ятник в м. Надвірна з граніту, мармуру різних кольорів, шліфованої мармурової крихти та бальзату. Встановлюємо та демонтуємо старі пам’ятники. Високої якості художня робота: написи, кольорові портрети та гранітні таблички. Виготовляємо пам’ятники також за екскізом замовника. Великий вибір зразків, та короткі терміни виконання. Ціни помірні. Доставка по області та Україні.

Замовити одинарні памятники в м. Надвірна

Надмогильні одинарні пам'ятники розраховані на одну людину. Пам'ятники бувають різного вигляду та форми а також виготовляються з різних матеріалів. Одинарні пам'ятники з граніту та мармуру виробляються на індивідуальне замовленнями. На нашому сайті ви знайдете багато зразків ординарних пам'ятників з граніту, мармуру.

Замовити подвійні памятники в м. Надвірна

Надмогильні подвійні пам'ятники розраховані на дві людини. Пам'ятники бувають різного вигляду та форми а також виготовляються з різних матеріалів. Подвійні пам'ятники з граніту та мармуру виробляються на індивідуальне замовленнями. На нашому сайті ви знайдете багато зразків подвійних пам'ятників з граніту, мармуру.

Замовити дитячі памятники в м. Надвірна

Надмогильні дитячі пам'ятники бувають різного вигляду та форми а також виготовляються з різних матеріалів. Дитячі пам'ятники з граніту та мармуру виробляються на індивідуальне замовленнями. На нашому сайті ви знайдете багато зразків дитячих пам'ятників з граніту, мармуру.

Конструкція пам'ятників з граніту, мармуру складається з таких найпоширеніших елементів: арка (горизонтальна плита із зображенням і написами), підставка під арку та квітник. Але в залежності від побажань замовника ми можемо змінити комплектацію кам'яних монументів. Можна доповнити надгробки горизонтальними плитами: столами, лавками, стелами, хрестами, вазами, огорожами  та іншими виробами з каменю. Також виконаємо деякі елементи за індивідуальними ескізами на замовлення, також з їх допомогою можна створити абсолютно унікальний монумент.

Ціна пам'ятника з граніту, мармуру в м. Надвірна

Вартість гранітних пам'ятників а м. Надвірна залежить насамперед від складності виготовлення та кількості частин, з яких вони складаються. На ціну пам'ятника також впливає вигляд натурального каменю, з якого виконано надгробок. Великий термін служби є головною перевагою всіх пам'ятників з каменю.

Купити пам'ятники з граніту, мармуру в м. Надвірна, можна, зробивши замовлення за номером телефону розташованим на нашому сайті.

Ми виготовляємо пам'ятники з дотриманням усіх технологій та використовуємо сучасне обладнання, матеріали високої якості які прослужать багато років.

Пам'ятники з граніту, мармуру ми виробляємо та монтуємо в максимально короткі терміни враховуючи всі побажання замовника.

Наші контакти:

тел. (066) 3368003

       (098) 5000600

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http:\\pamyatnuk.net.ua

Довірте виготовлення пам'ятника професіоналам - ми виконаємо роботу швидко та якісно! Багаторічний досвід, більше 800 замовлень в рік