Памятники з граніту, мармуру в Жидачеві

Замовити пам’ятник з граніту, мармуру в м. Жидачів різних кольорів, шліфованої мармурової крихти та бальзату. Встановлюємо та демонтуємо старі пам’ятники. Високої якості художня робота: написи, кольорові портрети та гранітні таблички. Виготовляємо пам’ятники також за екскізом замовника. Великий вибір зразків, та короткі терміни виконання. Ціни помірні. Доставка по області та Україні.

Надмогильні одинарні пам'ятники розраховані на одну людину. Пам'ятники бувають різного вигляду та форми а також виготовляються з різних матеріалів. Одинарні пам'ятники з граніту та мармуру виробляються на індивідуальне замовленнями. На нашому сайті ви знайдете багато зразків ординарних пам'ятників з граніту, мармуру.

Надмогильні подвійні пам'ятники розраховані на дві людини. Пам'ятники бувають різного вигляду та форми а також виготовляються з різних матеріалів. Подвійні пам'ятники з граніту та мармуру виробляються на індивідуальне замовленнями. На нашому сайті ви знайдете багато зразків подвійних пам'ятників з граніту, мармуру.

Надмогильні дитячі пам'ятники бувають різного вигляду та форми а також виготовляються з різних матеріалів. Дитячі пам'ятники з граніту та мармуру виробляються на індивідуальне замовленнями. На нашому сайті ви знайдете багато зразків дитячих пам'ятників з граніту, мармуру.

Конструкція пам'ятників з граніту, мармуру складається з таких найпоширеніших елементів: арка (горизонтальна плита із зображенням і написами), підставка під арку та квітник. Але в залежності від побажань замовника ми можемо змінити комплектацію кам'яних монументів. Можна доповнити надгробки горизонтальними плитами: столами, лавками, стелами, хрестами, вазами, огорожами  та іншими виробами з каменю. Також виконаємо деякі елементи за індивідуальними ескізами на замовлення, також з їх допомогою можна створити абсолютно унікальний монумент.

Ціна пам'ятника з граніту, мармуру в Жидачеві

Вартість гранітних пам'ятників в м. Жидачів залежить насамперед від складності виготовлення та кількості частин, з яких вони складаються. На ціну пам'ятника також впливає вигляд натурального каменю, з якого виконано надгробок. Великий термін служби є головною перевагою всіх пам'ятників з каменю.

Купити пам'ятники з граніту, мармуру в Жидачеві, можна, зробивши замовлення за номером телефону розташованим на нашому сайті.

Ми виготовляємо пам'ятники з дотриманням усіх технологій та використовуємо сучасне обладнання, матеріали високої якості які прослужать багато років.

Пам'ятники з граніту, мармуру ми виробляємо та монтуємо в максимально короткі терміни враховуючи всі побажання замовника.

Наші контакти:

тел. (066) 3368003

       (098) 5000600

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http:\\pamyatnuk.net.ua

Довірте виготовлення пам'ятника професіоналам - ми виконаємо роботу швидко та якісно! Багаторічний досвід, більше 800 замовлень в рік