Дитячі пам'ятники з граніту, мармуру

Дитячі надгробні пам'ятники з граніту, мармуру, крихти у Калуші, Івано-Франківську та області. Висока якість та помірна ціна. Великий вибір зразків

Клікніть на зображення - воно збільшиться і Ви побачете ціну пам'ятника.

Дитячі надгробні пам'ятники бувають різного вигляду та форми а також виготовляються з різних матеріалів. Дитячі пам'ятники з граніту та мармуру виробляються на індивідуальне замовленнями. На нашому сайті ви знайдете багато зразків пам'ятників з граніту, мармуру.

Конструкція дитячих пам'ятників з граніту складається з таких найпоширеніших елементів: арка (горизонтальна плита із зображенням і написами), підставка під арку та квітник. Але в залежності від побажань замовника ми можемо змінити комплектацію кам'яних монументів. Можна доповнити надгробки горизонтальними плитами: столати, лавками, стелами, хрестами, вазами, огорожами та іншими виробами з каменю. Також виконаємо деякі елементи за індивідуальними ескізами на замовлення, також з їх допомогою можна створити абсолютно унікальний монумент.

Яка ціна дитячого пам'ятника з граніта, мармуру

Вартість гранітних пам'ятників залежить насамперед від складності виготовлення та кількості частин, з яких вони складаються. На ціну пам'ятника також впливає вигляд натурального каменю, з якого виконано надгробок. Великий термін служби є головною перевагою всіх пам'ятників з каменю.

Замовити дитячий пам'ятники з граніту, мармуру в Калуші, Івано-Франківську, можна, зробивши замовлення за номером телефону розташованим на нашому сайті.

Ми виготовляємо дитячі пам'ятники з дотриманням усіх технологій та використовуємо сучасне обладнання, матеріали високої якості які прослужать багато років.

Дитячі пам'ятники з граніту, мармуру ми виробляємо та монтуємо в максимально короткі терміни враховуючи всі побажання замовника.

Наші контакти:

тел. (066) 3368003

       (098) 5000600

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http:\\pamyatnuk.net.ua

Довірте виготовлення пам'ятника професіоналам - ми виконаємо роботу швидко та якісно! Багаторічний досвід, більше 800 замовлень в рік